PROFESYONEL HİZMETLERİMİZ

HALIFLEKS YIKAMA

Işıltı Temizlik son teknoloji Halıfleksi yıkama makineleriyle yerinde yıkar. Bu sistemde vakumlama ve fırçalama teknikleri kullanılır.İyi yıkanmayan halı ve halıflekslerde koku oluşabilir ve hemen kurumaz. Halılarınızı atmak zorunda kalabilirsiniz, sağlıksız ortamlar oluşabilir. Siz mutlaka halıfleks temizlik için profösyonel temizliği tercih edin

elazığ-halıflek yıkama

Temizlik olarak halı yıkama hizmeti vermekle beraber yerinde halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama, yatak yıkama, yorgan-battaniye yıkama gibi bir çok farklı alanda da sizlere hizmet vermektedir.

Elazığ’ın tüm ilçelerine ücretsiz servisimiz vardır.

Her tür halı temizlenmekte ve halının türüne göre anti-bakteriyel ve bitkisel bazlı deterjanlarla sıcak veya soğuk su ile yıkanır, halının cinsine ve türüne göre yıkama koşulları farklılık göstermektedir. Antika ve el dokuma halılarınız sadece buhar makinesi ile buharla temizlenmektedir.

Genellikle makine halısı olmakla birlikte Çin halısı, Hereke halısı, İran halısı, İpek halı, Step halı, Nepal halı, Peluş halı, Yörük halısı ve daha bir çok kıymetli halı cinsi yıkanmaktadır.

Ayrıca duvardan  duvara olan halıflex ve türleri için de yerinde halı yıkama hizmetimiz vardır.

Duvardan duvara ve ofis halıları için İstanbul’un en iyi halıfleks yıkama servisi, yerinde ölçüm ve ücretsiz keşif, demo hizmetlerimizden yararlanın.

Köpüklü sistem ve sulu sistem halıfleks yıkama hizmetiyle ofis ve işyerlerinizdeki halıflekslerinizi özenle temizleyir ve lekeleri çıkarıyoruz.

DAHA ÇABUK KURUYAN HALILAR

ELZ23 halı temizleme işlemlerinde geleneksel halı yıkamaya oranla %80 daha az su kullanır. Bu sebeple halılarınız birkaç gün içinde değil, sadece birkaç saat içinde kurur. ELZ23  Halı Temizleme ile sizler halılarınıza bu kadar kısa bir zamanda ulaşmanın mutluluğunu yaşarken evinizde arzu ettiğiniz doğal ferah ve canlılığına kavuşur.

DAHA DERİNLEMESİNE TEMİZ HALILAR

Temizleyici solüsyonumuz karbonatlı olup tıpkı soda gibi halınıza derinlemesine işler ve kiri sökerek yüzeye çıkarır. Böylece kuvvetli emici ekipmanımız aracılığı ile kiri kolayca temizleyerek derinlemesine bir temizlik gerçekleşir. Ayrıca, geriye kiri çeken herhangi bir kalıntı bırakılmadığı için halılarınız uzun bir süre temizliğini korurlar.

DAHA SAĞLIKLI HALI TEMİZLEME HİZMETİ

Daha düşük su gerektiren bir temizlik yöntemi kullanmamız sayesinde, geleneksel halı yıkama firmalarının kullandıkları aşırı suya bağlı olarak halınızda küf ve bakteri oluşumu riskini önemli ölçüde azaltmış bulunuyoruz. Sizin, aileniz ve eviniz için daha sağlıklı bir yerinde halı yıkama hizmeti sunuyoruz.

Ara
İletişime Geç
+905495114333