PROFESYONEL HİZMETLERİMİZ

KOLTUKLARINIZ DAHA TEMİZ, DAHA SAĞLIKLI
Koltuk yıkama hizmeti ile ev ve işyerlerinize taze bir hayat getirecek, temizlik işlemimiz tamamlandıktan sonra mobilyalarınız çok kısa bir süre içerisinde kuruyacak ve kullanmaya kaldığınız yerden hızlıca devam edebileceksiniz.

Doğal Anti-Bakteriyel Koltuk Yıkama

Koltuklarınız için yerinde yani evde veya işyerinde olduğu yerde derinlemesine ve sağlıklı bir temizlik sağlayan belgelenmiş çevre dostu ve karbonatlı solüsyonumuz ile koltuklarınız mükemmel sonuçlar verir.Bu sayede koltuklareınız güvenilir, çabuk kuruyan ve yeniden kirlenmeye dayanıklı hale gelir.

Koltuklardaki Alerjenlere Elveda Edin

En iyi deterjanı da kullansanız sildikçe içine işleyen mikropların varlığından haberdarsınızdır. Bu nedenle ev koşullarında firmamızda bulunan teknolojik cihazları temin etmeniz de zor olduğundan mikroplara veda etmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yerinde Koltuk Yıkama Temizleme Hizmeti

Firmamız yerinde koltuk yıkama hizmetiyle koltuklarınız olduğu yerde yıkanır. Koltukların taşınıp, götürüp getirilmesi işlemlerine gerek kalmaz. Profesyonel yerinde yıkama ekipmanlarımız sayesinde koltuklarınız sadece birkaç saat içerisinde tamamen kuruyarak tekrar kullanılabilir hale gelir.

Ara
İletişime Geç
+905495114333